Obalovacie zariadenia

Od ťahaných zariadení na zaplátavanie až po vysokoúrovňové statické inštalácie, sortiment zariadení na asfaltovanie vsádzkových a bubnových zmesí od spoločnosti Parker dokáže splniť akékoľvek výrobné požiadavky

Od založenia pôvodného podnikania spoločnosti Parker pred viac ako 100 rokmi sú technológie a zariadenia od spoločnosti Parker Plant v popredí dizajnu a výroby zariadení na výrobu asfaltu s tisíckami zariadení predávaných a inštalovaných po celom svete.

Pridanie rozsiahleho portfólia vysoko spoľahlivých a kvalitných zariadení na výrobu asfaltu Phoenix Transworld výrazne zlepšilo porfólio produktov spoločnosti Parker a upevnilo postavenie Parker Plant ako vedúceho dodávateľa na trhu.

Spoločnosti Parker a Phoenix sa môžu pochváliť jedným z najkomplexnejších radov zariadení na miešanie asfaltu a zariadení na nepretržité paralelné miešanie bubnov kdekoľvek na svete, ktoré ponúkajú výber konfigurácií s výstupnou kapacitou v rozsahu od 4 do 400 ton za hodinu.

Záplatovanie

RoadStar Mini 4-9TPH

RoadStar Mini je jednocestné ťahané zariadenie na miešanie asfaltu, ktoré je ideálne pre malé dláždenie a záplaty, pričom produkuje 4-9 TPH asfaltu.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

SpotMix 10-18TPH

SpotMix je dvojnápravové zariadenie až dvojnásobným výkonom ako RoadStar Mini, vďaka čomu je vhodné pre väčšie projekty zaplátavania.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

MOBILNÉ

SuperRoadMix 30-90 TPH

Kompaktný a vysoko mobilný Super-Roadmix spĺňa všetky požiadavky skutočne mobilnej obaľovacej súpravy.
Na jednom podvozku sú namontované všetky komponenty potrebné na opakovanú a spoľahlivú dodávku 30, 60 alebo 90 TPH vysoko kvalitných asfaltových produktov.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

RoadStar 500 / 1000 40-80 TPH

Konštrukcia dvoch podvozkov RoadStar 500 & 1000 ponúka vysoký stupeň mobility a umožňuje rýchle a jednoduché premiestnenie zariadenia s minimálnymi základmi alebo prípravou staveniska, vďaka čomu je ideálny pre prácu na ostrove, rozvoj miest alebo všeobecnú údržbu ciest.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

RoadStar 1500/2000/3000 120-240 TPH

S výkonmi v rozsahu od 120 do 240 TPH ponúka dizajn troch modelov RoadStar 1500, 2000 a 3000 vysoký stupeň mobility a umožňuje rýchle a jednoduché premiestnenie akéhokoľvek zariadenia s minimálnymi základmi alebo prípravou miesta.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

BUBNOVÝ MIX

DrumStar 75-200 TPH

Rad Parker DrumStar je ekonomická a vysoko prenosná alternatíva k dávkovým zariadeniam, ktorá dodávateľom ponúka možnosť rýchleho a jednoduchého presunu z staveniska na stavenisko pri zachovaní konzistentne vysokej úrovne kvality výroby asfaltu.
Na výber sú štyri modely s kapacitou od 75 do 200 TPH; Podvozok dvoch menších modelov je navrhnutý tak, aby sa dal rozobrať na prepravu po celom svete v rámci štandardných kontajnerov.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

MODULÁRNE

Kontajnerové C500 / C750 / C1000 40-80 TPH

Séria Containerized bola navrhnutá tak, aby sa zmestila do štandardných prepravných kontajnerov a poskytovala nízkonákladovú prepravu po ceste, železnici alebo po mori do vzdialených miest. Modulárna a kompaktná séria ponúka tri veľkosti s výkonom 40, 60 a 80 ton za hodinu. Po dokončení zmluvy môže byť zariadenie bezpečne preložený do kontajnerov a čakať na prepravu na ďalšie

ZOBRAZIŤ ROZSAH >>>

TransMix 120-320 TPH

Rad vibračných sít Parker bol vyvíjaný viac ako päťdesiat rokov a poskytuje efektívne, všestranné, ekonomické a flexibilné riešenie pre mnohé aplikácie triedenia, či už sú hrubé alebo jemné, mokré alebo suché.
Rad Rapide s dvomi ložiskami a viacposchodovými sitami sa rozširuje na viac ako 60 rôznych veľkostí pokrývajúcich všetky aplikácie buď pre samostatné jednotky, alebo používané v rámci kompletných aplikácií v závodoch s alternatívnym dizajnom pre ťažké skalpovacie stroje a stroje na manipuláciu s jemnými časťami.

ZOBRAZIŤ ROZSAH >>>

StarBatch 80-200 TPH

Modulárna koncepcia radu StarBatch je navrhnutá tak, aby dodávateľom ponúkla zariadenie, ktoré sa ľahko prepravuje, ľahko stavia a demontuje a ktorý má schopnosť spoľahlivo vyrábať kvalitný asfalt na použitie vo vzdialenejších lokalitách na krátkodobé alebo dlhodobé zmluvy. pri súčasnom zachovaní mnohých výhod tradičného vežového závodu. Kapacita od 80 do 200 TPH.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

STATICKÉ

StarMix 160-400TPH

Parker StarMix, ktorý spĺňa všetky kritériá pre vysokovýkonné a ekologické zariadenie, je schopné poskytnúť veľké zariadenia na výrobu asfaltu a môže využívať širokú škálu možností a konfigurácií, z ktorých si môžete vybrať.
Špecifické a náročné požiadavky jednotlivých klientov je možné v plnom rozsahu splniť v tomto high-end segmente trhu s výkonmi od 240 do 400 TPH.
StarMix High Level môže byť voliteľne opláštený podľa požiadaviek zákazníkov, vďaka čomu je zariadenie vhodné pre environmentálne citlivé lokality.

ZOBRAZIŤ PRODUKT >>>

Doplnkové vybavenie

Samostatné zariadenia

Ponúkame širokú škálu doplnkového vybavenia na zvýšenie produktivity a flexibility asfaltovacích zariadení našich zákazníkov

 

Skladovanie horúcej zmesi >>>
Skladovanie bitúmenu >>>
Systémy RAP >>>
Prachové filtre >>>
Skladovanie/likvidácia prachu >>>
Riadiace systémy >>>
Aditívne systémy >>>

Podrobnejšie informácie nájdete v priloženej brožúre

BROŽÚRA

Asfaltové zariadenia