Drviace a triediace zariadenia pre primárne, sekundárne a terciárne aplikácie

Drviace zariadenia Parker a vibračné sitá sú dostupné ako samostatné základné stroje alebo ako akákoľvek konfigurácia pásovej, kolesovej alebo statickej jednotky.

Srdcom každého projektu drvenia Parker je rad drvičov a sít, ktoré boli navrhnuté a vyvinuté tak, aby zahŕňali bohaté skúsenosti získané spoločnosťou Parker pri tisíckach úspešných inštalácií po celom svete.

Čeľusťové drviče

Čeľusťové drviče Parker, známe svojou vstavanou silou a odolnosťou, sú skonštruované tak, aby vydržali roky v tých najnáročnejších podmienkach.

Celkový sortiment siaha od malých, lacných drvičov pre základné operácie až po vysokokapacitné stroje s výkonom presahujúcim 800 t/h.

Pásové čeľuste

Parker ponúka kompletný rad vysokovýkonných pásových drvičov s primárnymi čeľusťami, ktoré možno rýchlo a jednoducho uviesť do prevádzky alebo presunúť z jedného miesta na druhé.

Kužeľové drviče

Kužeľový drvič Parker, navrhnutý tak, aby fungoval ako plne hydraulicky ovládané sekundárne a terciárne stroje v rámci širokej škály úloh, je univerzálny stroj, ktorý možno nakonfigurovať s mnohými alternatívnymi dutinami a profilmi, aby vyhovoval požiadavkám na požadovaný konečný produkt.
Celá škála aplikácií umožňuje, aby výstupné kapacity od 50 t/h do 500 t/h fungovali v spolupráci s ostatnými zariadeniami v rade Parker.

Pásové kužele

Pásové kužele Parker, vybavené vysokovýkonnými GC kužeľmi pre lepšiu produkciu, sú navrhnuté buď ako samostatné drviče alebo na integráciu s inými pásovými strojmi z radu Parker.

Nárazové drviče

Rad primárnych, sekundárnych a terciárnych nárazových drvičov Parker pozostáva z dvoch hlavných typov navrhnutých tak, aby fungovali ako flexibilné jednotky samostatne alebo v rámci väčších konfigurácií viacstupňových výrobných zariadení.
Kubitizer je originálny rázový drvič Parker s pevným kladivom na výrobu vysokokvalitného, ​​vysoko pevného kubického kameniva v sekundárnych a terciárnych aplikáciách s nízkym oderom.
Nárazové hlavice Parker série HD sú určené na primárne, sekundárne alebo terciárne drvenie vysoko abrazívnych materiálov, recykláciu a iné materiálové aplikácie.
mi z radu Parker.

Pásové drviče

S využitím vysokovýkonnej nárazovej hlavice série HD je rad pásových nárazových hlavic Parker navrhnutý tak, aby vyhovovali stredným až veľkým objemom primárneho a sekundárneho drvenia, kde sa vyžaduje vysoký výkon a vynikajúca mobilita.

Vibračné sitá

Rad vibračných sít Parker bol vyvíjaný viac ako päťdesiat rokov a poskytuje efektívne, všestranné, ekonomické a flexibilné riešenie pre mnohé aplikácie triedenia, či už sú hrubé alebo jemné, mokré alebo suché.
Rad Rapide s dvomi ložiskami a viacposchodovými sitami sa rozširuje na viac ako 60 rôznych veľkostí pokrývajúcich všetky aplikácie buď pre samostatné jednotky, alebo používané v rámci kompletných aplikácií v závodoch s alternatívnym dizajnom pre ťažké skalpovacie stroje a stroje na manipuláciu s jemnými časťami.

Pojazdné naklonené triediče

Rad pásových dvojposchodových a trojposchodových šikmých triedičov Parker ponúka výnimočnú výstupnú kapacitu a presnú separáciu na triedenie piesku, štrku alebo kameniva.

Pojazdné recyklačné triediče

Robustný dizajn pásových skalpovacích triedičov Parker a efektívny naklonený vibračný sitový box ponúkajú výnimočnú výstupnú kapacitu s presným triedením recyklovaných/demolačných materiálov.

Špecializované vybavenie

Samostatné zariadenia

Parker ponúka jednoduché riešenia problémov s mobilným drvením a triedením. Oblečenie CrushRanger & Hunter sa ľahko prepravuje a môže byť v prevádzke do niekoľkých hodín po tom, čo bude na mieste.
Hunter je jednoduchá samostatná jednotka na drvenie čeľustí, ktorá obsahuje rotačné sito a podávaciu plošinu. Dostupné modely CrushRanger sú dvojstupňové usporiadania s uzavretým okruhom s čeľusťami, kužeľom, valcovým drvičom a sitami namontovanými na jednom podvozku.

Recyklačné zariadenia

Modely Parker RM a RJ sú ideálne na recykláciu, demoláciu a znižovanie objemu v obmedzených mestských a mestských prostrediach.
RM0745 je usporiadaný na prepravu pomocou štandardného hákového zdvíhacieho vozíka, zatiaľ čo RJ0850 používa integrované otočné hydraulické zdviháky na zdvíhanie jednotky z úrovne zeme a umožnenie pohybu prívesu s plochým lôžkom pri preprave.

Podrobnejšie informácie nájdete v priloženej brožúre

BROŽÚRA

Drviace a triediace zariadenia pre primárne, sekundárne a terciárne aplikácie