Manipuláciu s bitúmenom a povrchové úpravy ciest

Rad zariadení na úpravu povrchu ciest, skladovanie a prepravu bitúmenu a bitúmenovej emulzie

Prostredníctvom svojej značky Cartem je Parker Plant popredným špecializovaným výrobcom bitúmenových manipulačných systémov v Spojenom kráľovstve a v zámorí, ktorý poskytuje služby v mnohých priemyselných odvetviach.

Spoločnosť Cartem bola založená v roku 1949 a je synonymom kvality, bezpečnosti a spoľahlivosti. Jeho rodokmeň inovácií a vývoja najnovšie ilustruje Spreadmaster Chipspreader a High Efficiency Vertical Storage Systems.

Súlad s predpismi a zdravotné a bezpečnostné hľadiská majú prvoradý význam v celom sortimente produktov navrhnutých na skladovanie a manipuláciu s rôznymi nebezpečnými materiálmi.

Povrchová úprava

Kompaktný rad postrekovačov

Rad ťahaných a demontovateľných postrekovačov Parker je dokonale vhodný pre menšie zákazky vrátane spojovacích náterov a povrchových úprav. Sú dostupné v rôznych veľkostiach nádrží a sú to samostatné jednotky, ktoré sú dodávané s ručnou tyčou a môžu byť ponúkané aj so striekacou tyčou.

Distribútori a postrekovače

Parker dodáva komplexný rad distribútorov spojív, ktoré pokrývajú všetky aspekty aplikácie bitúmenových emulzií, ako je povrchová úprava a nanášanie spojivového náteru. Dostupný sortiment striekacích tyčí umožňuje zákazníkom realizovať komplexnú škálu typov zmlúv.

Sypač kameniva

Nový sypač „Spreadmaster“ bol navrhnutý ako dokonalé riešenie pre povrchové úpravy. S dvojdielnym predným zásobníkom na kamenivo s variabilnou šírkou, ktorý je plynule rozšíriteľný a sériou rezacích brán, je sypač schopný posypať šírku od 300 mm do 4,4 metra.

Špecializované vybavenie

Vertikálne skladovanie bitúmenu

Vysokoúčinné vertikálne bitúmenové nádrže Parker boli navrhnuté a vyvinuté na použitie na miestach, kde je dôraz kladený na priestor. Navrhnuté tak, aby minimalizovali tepelné straty a spotrebu energie, a tým znížili náklady na energiu.

Horizontálne skladovanie bitúmenu

Horizontálne nádrže Parker, známe svojou odolnosťou a dlhou životnosťou, sú dostupné v rade veľkostí od 30 do 100 ton.

Mobilné skladovanie bitúmenu

Skladovacia nádrž na bitúmen Fast Mover od spoločnosti Parker je ideálnym riešením pre mobilné zariadenia, ako sú zariadenia používané na aplikácie asfaltu, recyklácie a penového bitúmenu.
Nádrž, navrhnutá podľa najvyšších štandardov pre bezpečnú a efektívnu prevádzku, je plne samostatná a dodáva sa namontovaná na pološasi pre rýchle nasadenie.

ISO kontajnery

Bitúmenový kontajner Parker ISO 20, skonštruovaný ako štandardný 20-stopový ISO tankový kontajner so schválením Lloyd’s, je vhodný na námornú, cestnú a železničnú prepravu a umožňuje zriadiť množstvo kontajnerov, ktoré poskytnú dočasnú alebo polostálu tankovú farmu na stránky.

Skladovanie bitúmenovej emulzie

Mobilné úložisko bitúmenovej emulzie

Samostatné veľkoobjemové skladovacie nádrže, navrhnuté podľa moderných prevádzkových bezpečnostných noriem, plne izolované a namontované na podvozku návesu, môžu byť umiestnené blízko pracoviska, aby sa maximalizoval výkon.

Samostatne viazané úložisko

V reakcii na potrebu súladu so zvyšujúcimi sa environmentálnymi normami vyvinula spoločnosť Parker rad samozásobných nádrží na skladovanie bitúmenových emulzií.
S integrovanou priehradkou s kapacitou 110% sú jednotky ľahko prenosné a vyžadujú len vhodný pevný stojan a elektrické napájanie na umiestnenie.

Preprava bitúmenu

Vyhrievané cestné cisterny

Náš rad vyhrievaných autocisterien poskytuje ideálne riešenie na prepravu voľne loženého bitúmenu na veľké vzdialenosti.

Bitúmenové bubnové karafy

Bubnové karafy

Dekantéry Parker sú navrhnuté pre jednoduchú obsluhu a poskytujú najefektívnejší systém na zabezpečenie vysokej priepustnosti bubnovaného bitúmenu.

Špecializované produkty

Palivové nádrže

Palivové nádrže Parker majú dizajn na mieru, aby vyhovovali potrebám zákazníkov a sú dostupné s jednoplášťovým plášťom na použitie v ohradených priestoroch alebo s dvojitým plášťom, ktorý eliminuje potrebu ohradenia.

Vysokovýkonné mixéry

Sortiment vysokovýkonných miešacích nádrží Cartemixer je navrhnutý na tepelné miešanie a miešanie materiálov, ktoré vzhľadom na ich zloženie a pomery miešania vyžadujú manipuláciu v účelovom stroji.

Nádrže na vyhrievanú vodu

Rad nádrží na ohrev vody Parker je navrhnutý tak, aby poskytoval lacnú dodávku teplej vody s osvedčenými výsledkami pre jednoduchú inštaláciu a efektívnu prevádzku.

Ohrievače termálneho oleja

Tepelné výmenníky tepla Parker s tepelným olejom sú navrhnuté tak, aby poskytovali alternatívny vykurovací systém pre zásobníky bitúmenu na vzdialených staveniskách, kde je elektrické zaťaženie obmedzené alebo kde je preferovanou možnosťou vykurovanie tepelným olejom.

Inštalácie na mieste

Zákazkové práce

Spoločnosť Parker vyvinula a predstavila množstvo inovatívnych dizajnov zariadení, ktoré sa teraz stali priemyselnými štandardmi.
V úzkej spolupráci so svojimi klientmi môže Parker Plant zabezpečiť, že správne identifikuje ich potreby a dokáže dodať riešenia potrebné pre ich konkrétne aplikácie.

Čerpadlo a potrubie

Parker je špecialista na modernizáciu existujúcich čerpacích a potrubných systémov tak, aby vyhovovali súčasným osvedčeným postupom v odvetví.

Premiestnenie

Ponúkame kompletný balík relokácií, v spolupráci s našimi klientmi minimalizujeme narušenie výrobného procesu.

Podrobnejšie informácie nájdete v priloženej brožúre

BROŽÚRA

Bitúmen a povrchové úpravy

BROŽÚRA

Distribútori a postrekovače

BROŽÚRA

Samostatne viazané nádrže

BROŽÚRA

Vysokoúčinné nádrže

BROŽÚRA

Sypač kameniva SpreadMaster