Gumové podložky DuraLine Plus

pre oceľové pásové zariadenia

Gumové podložky DuraLine Plus

Gumové podložky DuraLine Plus pre oceľové pásové zariadenia sú navrhnuté v spojení s poprednými výrobcami OEM a vyrobené s ohľadom na odolnosť.

Výsledky nezávislých testov vyplýva, že sú o 52 % odolnejšie ako gumové podložky štandardnej kvality. Rad DuraLine Plus, dostupný v troch štýloch a komplexných procesoch mnohých veľkostí, je vyrobený z gumy prémiovej kvality odolnej proti oderu pomocou najmodernejšieho vybavenia a pokročilých kontrol kvality.

Okrem zásobných štandardných podložiek typu Bolt-on a Direct-to-chain alebo Roadliner sme vyvinuli rad rýchloupínacích podložiek, ktoré je možné namontovať za polovičný čas v porovnaní s konvenčnými podložkami, čím sa minimalizujú náklady na pracovnú silu a maximalizuje sa strojové využitie.Všetky podložky sú jednotlivo alebo ako kompletné skupiny.

Naša ponuka zahŕňa zákazkové označovanie štandardných produktov, ako aj spoluprácu s klientmi pri výrobe prispôsobených produktových riešení pre špeciálne aplikácie.

Podložka DuraLine Plus Roadliner Pad je robustná jednodielna vulkanizovaná podložka, ktorá sa priskrutkuje priamo na reťaz oceľovej koľajnice.

Pevné vnútorné oceľové jadro je špeciálne upravené, aby sa zabezpečila výhoda počas vulkanizačného procesu, a je úplne obalené gumou, aby sa minimalizovali možnosti poškodenia horúcich povrchov. Gumová zmes odolná voči odoru a zabraňovaniu trhaniu zaisťuje vynikajúcu trvanlivosť a stálu nositeľnosť.
Ideálna pre stroje od 4 ton do 26 ton pre všetky potrebné potreby vrátane prác na železničnej infraštruktúre, jednotlivé podložky možno rýchlo a nenákladne vymeniť.