Betonárne

Mobilné, kontajnerové, modulárne a statické betonárne pre aplikácie mokrých a suchých zmesí

Na základe rozsiahlych skúseností a odborných znalostí v oblasti spracovania materiálov vyvinula spoločnosť Parker pokročilý rad betonární od statických inštalácií na mieru až po vysoko prenosné zariadenia na dávkovanie mokrej a suchej zmesi na výrobu akýchkoľvek kombinácií zmesí podľa špecifikácií.

Kontajnerové betonárne

ConStar 750 30 m³/h

S výrobnou kapacitou až 30 m³/h spĺňa ConStar 750 všetky požiadavky pre malé až stredné stavebné projekty, kde je potreba hotového zmiešaného alebo prefabrikovaného betónu vyrábaného podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov a s jeho kompaktným kontajnerovým dizajnom, ktorý má schopnosť prepraviť / premiestniť zariadenie s minimálnymi ťažkosťami a nákladmi.

Mobilné betonárne

ConStar 1500 50m³/h

Parker ConStar 1500 je plne ťahaná mobilná dávkovacia betónová stanica s jednoduchým podvozkom so schopnosťou produkovať až 50 m³/h kvalitných zmesových betónových a maltových produktov. S celým radom doplnkových doplnkových zariadení na skladovanie a dodávku kameniva a cementu je možnosť mať kompletný závod vyžadujúci minimálnu inštaláciu a prípravu miesta dokonalým riešením pre mnohé zmluvné projekty.

Prenosné / statické betonárne

SiteMix Statická nízkoprofilová betonáreň až do kapacity 80 m³/h

Rad Parker SiteMix, ktorý ponúka jedinečný prístup k výrobe betónu na mieste, predstavuje úplnú modulárnu prenosnosť do mokrej a suchej vsádzkovej výroby.

Prepravný SiteMix, navrhnutý ako nízkoúrovňový a modulárny, je schopný kvalitne vyrobiť až 80 m³/h zhutneného betónu. Statický dizajn s kapacitou presahujúcou 120 m³/h využíva niektoré funkcie konceptu SiteMix a zároveň umožňuje prispôsobenie závodu tak, aby vyhovovalo individuálnemu miestu a požiadavkám zákazníka.

Všetky modely SiteMix obsahujú rovnaký kompletný rad podporných a prídavných pomocných zariadení, ktoré poskytujú a uspokojujú všetky prevádzkové, kvalitatívne, environmentálne a kontrolné vlastnosti požadované pri moderných mokrých alebo suchých betonárňach.

SiteMix Statická vysokoprofilová betonáreň až do kapacity 200 m³/h

 

Statické vysokokapacitné projektové betonárne sú na mieru šité, ktoré môžu byť prispôsobené na transport betónu a malty a sú schopné produkovať až 200 m3/h vysoko špecifického zhutneného betónu v plnej nepretržitej prevádzke.

Podrobnejšie informácie nájdete v priložených brožúrách

BROŽÚRA ConStar 750C

BROŽÚRA ConStar 1500